22 May 2015
Cümə
08:00-10:00

HƏFTƏ İÇİ HƏR GÜN

  • 22.05.2015 17:50

    Milli rəqslərə maraq artır VİDEO

  • 22.05.2015 16:42

    Xaçmazda voleybol turnirinə yekun vurulub FOTOLENT

  • 22.05.2015 16:27

    Dövlət Gömrük Xidmətinin əməkdaşları təlimatlandırılıb VİDEO

  • 22.05.2015 15:44

    Qusarda prokurorluq işçiləri konfrans keçirdi VİDEO

  • BE.
  • ÇA.
  • Ç.
  • CA.
  • C.
  • Ş.
  • B.
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı (Canlı)
10:00
Bədii film: "Spartak"
13:00
Sənədli film "Mən qəhrəman olacam"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Sağlamlıq proqramı - canlı
15:30
Sənədli filmlər "Özümdə yaşayan Laçın"
16:00
"Qərinələr şahidi.Laçın"
16:30
"REGION XƏBƏR" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
Bədii film "Zolaqlı pijamalı oğlan"
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
Azərbaycan kinosu "Ağ atlı oğlan"
22:05
"De-Fakto" Araşdırma
22:20
"Medialayn" Media proqram
23:05
Vətənpərvər kliplər
23:15
"Alov səyahəti. Bakı 2015.Avropa oyunları məşəli"
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
Bədii film: "Nyu York quldurları"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı (Canlı)
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı (Canlı)
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Kasper: Həyacanlı başlanğıc"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Sağlamlıq proqramı canlı
15:30
"Ferma" Realiti şou (təkrar)
16:30
"REGION XƏBƏR" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma" Realiti şou
22:00
"Kapital" İqtisadi proqram
22:35
Serial "Kolxoz 85"
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Alov səyahəti.Bakı 2015.Avropa oyunları məşəli"
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Tay Tsi ustası"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı (Canlı)
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı (Canlı)
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Kasper Vendini qarşılayır"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Sağlamlıq proqramı canlı
15:30
"Ferma" Realiti şou (təkrar)
16:30
"REGION XƏBƏR" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma" Realiti şou
22:00
"Aqronom" Kənd təsərrüfatı proqramı
22:35
Serial "Kolxoz 85"
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Alov səyahəti.Bakı 2015.Avropa oyunları məşəli"
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Daha yaxşı təklif"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı (Canlı)
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı (Canlı)
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Pandanın macərası"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Sağlamlıq proqramı canlı
15:30
"Ferma" Realiti şou (təkrar)
16:30
"REGION XƏBƏR" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma" Realiti şou
22:00
"Regionlayn" İctimai-siyasi tok şou
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Alov səyahəti.Bakı 2015.Avropa oyunları məşəli"
23:30
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Xilasedici"
7:00
Cizgi filmi
8:00
"Gün başladı" Səhər kanalı (Canlı)
10:00
"Tac Şou" Qadın proqramı (Canlı)
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
Bədii film: "Gənc əjdaha ovçusunun macəraları"
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Sağlamlıq proqramı canlı
15:30
"Ferma" Realiti şou (təkrar)
16:30
"REGION XƏBƏR" informasiya proqramı
17:30
"Doğma diyar" İntellektual veriliş Canlı
18:15
"ZiqZaq" Gündəlik canlı proqram
19:45
"Regionun sualı"
20:00
"Ginnes dünyası"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Ferma" Realiti şou
22:00
"Elin adamı" Regionun simaları
22:35
"Buralar"
23:05
"Yeri var" tele tanıtım
23:15
"Xəbər vaxtı " informasiya buraxılışı
23:45
"Urək sözü" - canlı
0:30
Bədii film: "Böyük qumar"
7:30
Cizgi filmi
9:00
"Səhər çələngi" Səhər - musiqili veriliş
10:30
"Kulinar" Mətbəx proqramı
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
"Sevgi nağılı"
12:30
"Renessans" Həftənin mədəniyyət icmalı
13:00
"Regionun fəxri" Portret proqram
13:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
13:45
Cizgi filmi "Çəhrayı panter"
14:00
"Yaşamaq gözəldir" Sağlamlıq proqramı
15:30
Cizgi filmi "Bir dayan!"
16:30
"REGION XƏBƏR" informasiya proqramı
17:30
"Elmanla gəzək görək" Kənd turizmi
18:00
"Öyrənirəm"
18:30
Bədii film: "Çaxnaşma"
20:00
"Taxi"
20:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
21:00
"Piyada" İntellektual əyləncəli proqram
22:05
"Yeri var" tele tanıtım
22:15
"Kinomaniya"
22:45
Oskar namizədləri: "Bördmen"
8:00
Cizgi filmi
10:00
"Bizim həyət" uşaq proqramı
10:30
"Ay uşaqlar" Uşaq proqramı
11:00
"Əsgər" Hərbi proqram
11:30
"Əməkdar" Portret veriliş
11:45
"Yeri var" tele tanıtım
12:00
"Avtodrayv"
12:30
"Regionlayn" İctimai-siyasi tok şou
13:30
Bədii film: "Şahzadənin gündəliyi"
15:30
Sənədli film
16:30
"Bu gün" informasiya buraxılışı
16:45
"Çəkən var" Yumoristik proqram
17:00
"100 yaşa" Uzunömürlülər haqqında
17:30
"Gəncsən" Gənclər üçün proqram
18:00
Bədii film "Gözəl bir gün"
20:00
"Bu Həftə" Analitik proqram
21:00
"İzi itməyən cinayətlər" Sənədli-kriminal proqramı
22:05
"Yeri var" tele tanıtım
22:15
"Şou məkan"
22:45
Bədii film: "Girov qızlar"

RTV sosial şəbəkələrdə



Partnyorlarımız: